WRUG

Warsaw Ruby Users Group

Spotkanie grudniowe o Chefie, dobrej pracy, geolokalizacji i AWS OpsWorks posted on

Już w przyszłym tygodniu, w środę, 11 grudnia, zapraszamy na dziesiąte w tym roku spotkanie WRUG, znów w siedzibie Centrum Cyfrowego.

Marta „ameba” Paciorkowska opowie o Chef-Browserze, Łukasz „Bragi” Piestrzeniewicz o Polished Developer – jak być w tej branży partnerem, Łukasz „Sarniak” Sarniacki o geolokalizacji w Rails, a Wojciech „Wojtałke” Ziniewicz o AWS OpsWorks.

Poza wystąpieniami będą też lightning talki i ogólne socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.

EL Passion od ponad 6 lat pomaga firmom z USA i Europy w projektowaniu, wykonaniu i wdrożeniach aplikacji mobilnych i webowych. Zainspirowani kalifornijską sceną startupową tworzą wyjątkową i unikalną atmosferę pracy.

Rebased to dziewięciu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Czas: środa, 11 grudnia 2013, 18:30.

Gdzie? Państwomiasto na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Zapraszamy do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

Zapraszamy!

blog comments powered by Disqus