WRUG

Warsaw Ruby Users Group

Spotkanie styczniowe o debugowaniu, Neo4j i Ember.js posted on

Już w przyszłym tygodniu, w poniedziałek, 27 stycznia, zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie WRUG, znów w siedzibie Centrum Cyfrowego.

Piotr Zientara opowie o debugowaniu dla początkujących (i nie tylko), z perspektywy świeżo upieczonego absolwenta Coder’s Lab.

Łukasz „Sarniak” Sarnacki opowie o Neo4j, czyli grafowej bazie danych: założenia, narzędzia i gdzie jej wykorzystanie ma najwięcej sensu.

Piotr „Drogomir” Sarnacki opowie o Ember.js. Będzie to wprowadzenie do tego popularnego javascriptowego frameworka i jak się różni od Angular.js czy Backbone.

Poza wystąpieniami będą też lightning talki i ogólne socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.

Rebased to dziesięciu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? W poniedziałek, 27 stycznia 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus