WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG trochę Light o Sassie, JavaScripcie i umiejętnościach miękkich posted on

W ostatni poniedziałek lutego, 24 lutego zapraszamy na drugie w tym roku spotkanie WRUG, znów w siedzibie Centrum Cyfrowego.

Tematyka wystąpień będzie przystępna dla początkujących, ale też atrakcyjna dla doświadczonych rubistów: Krzysztof „Zły” Białek opowie o wykorzystaniu Sass na sto procent możliwości, Łukasz „Sarniak” Sarnacki o strukturyzowaniu kodu JavaScript, a Piotr Misiurek o umiejętnościach miękkich jako elemencie krytycznym rozwoju kariery programisty.

Poza wystąpieniami będą też lightning talki i ogólne socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? W poniedziałek, 24 stycznia 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus