WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG o szczupłych modelach AR, Slimie i lokalizacji posted on

Już za dwa tygodnie, w środę, 23 kwietnia zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego.

Tomasz „Tomash” Stachewicz opowie o najlepszych kuracjach odchudzające dla modeli ActiveRecord, Łukasz „Sarniak” Sarnacki o Slimie w kwadrans, Krzysztof „Zły” Białek tym razem faktycznie opowie o edytowalnej i18n z wykorzystaniem Redisa i Riddicka, a Marta „ameba” Paciorkowska o tym jak (i po co) tłumaczyć open source.

Poza wystąpieniami będą też lightning talki i ogólne socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? W środę, 23 kwietnia 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus