WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG o Slimie, ES6 i Arduino posted on

Już za dwa tygodnie, we wtorek, 27 maja zapraszamy na piąte w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego.

Łukasz „Sarniak” Sarnacki opowie o Slimie w kwadrans, Krzysztof „chrmod” Modras o statusie ES6 i jak z nim żyć w dzisiejszych przeglądarkach, a Tomasz „warkocz” Warkocki o podstawach Arduino i sterowaniu nim z Ruby’ego.

Poza wystąpieniami będą też lightning talki i ogólne socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Kiedy? We wtorek, 27 maja 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus