WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG czerwcowy z lightning talkami posted on

Już w przyszłym tygodniu, we wtorek, 24 czerwca zapraszamy na piąte w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego.

Tym razem z okazji końca sezonu i nadchodzącego lightning.io WRUG będzie składał się z lightning talków – przyjdź i opowiedz w pięć minut co Cię ostatnio zaciekawiło.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? We wtorek, 24 czerwca 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus