WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG październikowy z Europe Code Week posted on

Już w przyszłym tygodniu, w środę, 15 października zapraszamy na siódme w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego, wracając do tradycyjnej 18:30.

Jako że spotkanie będzie w ramach Europe Code Week, tematy będą mniej niż zwykle stricte Ruby’owe, ale niemniej ciekawe: Tomasz „warkocz” Warkocki w prezentacji „Od Logo Komeniusz do…?” zrobi przegląd starych i nowych sposobów na zainteresowanie programowaniem dzieci (zarówno tych małych, jak i trochę większych…), Krzysztof „Zły” Białek w prezentacji „Nie komplikujmy” opowie o web usability, a Tomasz „Tomash” Stachewicz opowie kiedy nie pisać testów.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? W środę, 15 października 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus