WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG listopadowy z testowaniem, usability i Rails posted on

Uwaga: jeśli czytaliście tego posta wcześniej – nastąpiła zmiania daty.

Już we wtorek, 25 listopada zapraszamy na ósme w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego, tradycyjnie o 18:30.

Jako że część z zaplanowanych na październik prezentacji się nie odbyła, tym razem już naprawdę Krzysztof „Zły” Białek w prezentacji „Nie komplikujmy” opowie o web usability, Tomasz „Tomash” Stachewicz opowie kiedy nie pisać testów, a Aleksander „tjeden” Dąbrowski skąd się bierze magia w Rails. Jeśli masz ochotę wystąpić, to bardzo zapraszamy – najlepiej zgłosić temat na forum

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Kiedy? We wtorek, 25 listopada 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus