WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG grudniowy z indeksami i Ansible posted on

Już w najbliższą środę, 10 grudnia zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Łukasz „detomastah” Pełszyński opowie co należy wiedzieć o indeksach aby ich efektywnie używać, a Kamil „y3ti” Grabowski opowie o Ansible. Jeśli masz ochotę wystąpić, to bardzo zapraszamy – najlepiej zgłosić temat na forum

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? W środę, 10 grudnia 2014, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus