WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG styczniowy o rrd-tool, sztuce i organizowaniu projektów posted on

Już w tę środę, 14 stycznia zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Kamil „y3ti” Grabowski opowie o używaniu RRD (bazy buforowej) w Rubym, Marta „ameba” Paciorkowska o programowaniu w sztuce współczesnej, a Jarosław „Sztywny” Rzeszótko o sprawnym organizowaniu projektów informatycznych od strony technicznej.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Kiedy? W środę, 14 stycznia 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus