WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG lutowy o Clojure i Datomicu posted on

Już w następną środę, 11 lutego zapraszamy na drugie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Daniel „nathell” Janus przedstawi wprowadzenie do Clojure dla Rubistów, a Michał „siemionides” Siemiończyk opowie „Datomic – czemu nie?”.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Arena.pl.

Arena.pl to innowacyjna platforma handlowa stworzona w Ruby on Rails a jednocześnie największe wdrożenie Spree Commerce na świecie. Miliony produktów, dziesiątki klientów API, ogromna infrastruktura sieciowa, kilkadziesiąt tys. linii kodu oraz zespół sympatycznych ludzi pochłaniających kawę. :)

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? W środę, 11 lutego 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus