WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG marcowy o nauce Ruby’ego i jegóż garbage collectorze posted on

Już w najbliższą środę, 11 marca zapraszamy na trzecie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Piotr Zientara opowie o nauce Ruby’ego i Rails dla początkujących, a dla równowagi Michał Gutowski opowie o Ruby’owym garbage collectorze (z uwzględnieniem nowinek z Ruby 2.2).

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Arena.pl i Rebased.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Arena.pl to innowacyjna platforma handlowa stworzona w Ruby on Rails a jednocześnie największe wdrożenie Spree Commerce na świecie. Miliony produktów, dziesiątki klientów API, ogromna infrastruktura sieciowa, kilkadziesiąt tys. linii kodu oraz zespół sympatycznych ludzi pochłaniających kawę. :)

Kiedy? W środę, 11 marca 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus