WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG czerwcowy o tokenizacji, życiu bez wątków i Elixirze posted on

Już za tydzień, we wtorek 30 czerwca zapraszamy na szóste w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Tomasz „warkocz” Warkocki opowie o tokenizacji, parsowaniu i kompilacji Ruby’ego, Michał Gutowski o życiu bez wątków, a Marek Kirejczyk o Elixirze.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? We wtorek, 30 czerwca 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus