WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG wrześniowy o nietestowaniu, pair-programmingu i spore.sh posted on

Już za niespełna dwa tygodnie, w czwartek 24 września zapraszamy na siódme w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Łukasz „detomastah” Pełszyński opowie o pisaniu kodu tak, żeby go nie testować, Marek Kirejczyk o pair-programmingu a Marcin Wyszyński o zarządzaniu zmiennymi środowiskowymi przy użyciu spore.sh.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? Czwartek, 24 września 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus