WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG październikowy o dziurach bezpieczeństwa w Rubygems i Inesicie posted on

W następną środę, 28 października, zapraszamy na ósme w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Jarosław Górny z Trustwave / Spiderlabs Research opowie o dwóch dziurach bezpieczeństwa w Rubygems, CVE-2015-3900 i CVE-2015-4020, znalezionych i zgłoszonych przez jego zespół, a Michał Kalbarczyk pokaże nam frontendowy framework ruby - Inesita.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? Środa, 28 października 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Zachęcamy także do zgłaszania swoich propozycji prezentacji na forum RoR.

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus