WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG listopadowy o tym jak tak naprawdę działa GIT posted on

W następny czwartek, 26 listopada, zapraszamy na dziewiąte w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Mateusz Nowakowski z Daftcode opowie o tym jak tak naprawdę działa GIT i problemach związanych z brakiem tej wiedzy.

Chętnych do wystąpienia zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Kiedy? Czwartek, 26 listopada 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus