WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG grudniowy o problemach z OOP i o Rubym 2.3 posted on

W następną środę, 9 grudnia, zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Piotr Szotkowski z Rebased opowie nam o znajdywaniu w kodzie potencjalnych problemów za pomocą Reeka, a Mateusz Nowakowski z Daftcode przedstawi nam zmiany w nadchodzącym Rubym 2.3.

Chętnych do wystąpienia zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i DaftCode.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle.

Kiedy? Środa, 9 grudnia 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus