WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG styczniowy o pisaniu prostego slackbota, CSS-ie dla backendowców i Angularze 2 posted on

Już w tę środę, 20 stycznia, zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Tomasz Stachewicz z Rebased opowie nam o pisaniu prostego slackbota w Sinatrze, Adam Niedzielski pokaże nam jak najlepiej backendowiec może radzić sobie z CSS, a Piotr Misiurek podzieli się swoją wiedzą nt. Angulara 2.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i DaftCode.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Kiedy? Środa, 20 stycznia 2016, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus