WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG marcowy o Docker Cloud i protobuffers posted on

Już w środę, 16 marca, zapraszamy na trzecie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

W tym miesiącu Jan Grodowski opowie nam o swoim doświadczeniu z Docker Cloud, a Marcin Wyszyński podzieli się swoją wiedzą nt. protobuffers. Będziemy mieli także sesję lightning talków, więc zachęcamy wszystkich do przygotowania krótkich prezentacji.

Chętnych do drugiego wystąpienia zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przez EL Passion i DaftCode.

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. DaftCode samodzielnie realizuje wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów - od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Kiedy? Środa, 16 marca 2016, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus