WRUG

Warsaw Ruby Users Group

WRUG czerwcowy o bitach i kontynuacjach w Rubym posted on

W środę, 22 maja, zapraszamy na szóste w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

W tym miesiącu Piotr Szotkowski (chastell) opowie o eleganckim sposobie implementacji macierzy logicznej i wydajnym liczeniu wagi Hamminga (oraz czym w ogóle są te koszmarnie nieżyciowe określenia), a Daniel Janus (nathell) opowie o używaniu kontynuacji w Ruby. Zachęcamy również wszystkich do przygotowywania lightning talków, na które będziemy mieli czas pod koniec spotkania.

Chętnych do wystąpień zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przez DaftCode i EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. DaftCode samodzielnie realizuje wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów - od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Kiedy? Środa, 22 czerwca 2016, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

blog comments powered by Disqus