WRUG

Warsaw Ruby Users Group

Spotkania WRUG

Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zazwyczaj w pierwszym tygodniu miesiąca. Zwyczajową godziną rozpoczęcia prezentacji jest 18:30, zapaleńcy mogą przyjść wcześniej. Spotykamy się na piętrze klubokawiarni państwomiasto na ul. Andersa 29.

Nagranie i livestreaming zapewnia nam firma Whitestream (dziękujemy!).

Dołącz do nas!

WRUG to koleżeńska, nieformalna i oddolna wymiana wiedzy, umiejętności, doświadczeń. Zachęcamy do zadawania pytań w trakcie prezentacji i do dyskusji po ich zakończeniu. Po części oficjalnej schodzimy piętro niżej: z Fundacji Cyfrowej do Państwamiasta, w którym można porozmawiać o programowaniu (i nie tylko!) w mniej zobowiązującej atmosferze.

Chcesz opowiedzieć o czymś na WRUG-u? Zachęcamy do zgłaszania prezentacji! Ponieważ publiczność jest różna, kładziemy nacisk na wystąpienia o różnym poziomie zaawansowania. Zależy nam, aby WRUG za każdym razem odbywał się w przyjaznej atmosferze. Do udziału zapraszamy wszystkich, niezależnie od umiejętności programowania, wieku, płci, czy czegokolwiek innego; oferujemy pomoc i prosimy o zachowywanie się zgodnie z Berlińskim kodeksem postępowania.